wanna spa groomer lublin

Wanna SPA

Kąpiele pielęgnacyjne, regeneracyjne oraz lecznicze w jacuzzi z ozonem oraz aromaterapia

Dzięki wannie z hydromasażem Twój zwierzak będzie mógł skorzystać z kąpieli, która uśmierzy jego bóle stawów i pomoże w wielu innych schorzeniach. Taki zabieg poprawi również jego nastrój, kiedy będzie zdenerwowany. Dodatkowo wanne SPA dla zwierząt możesz połączyć z innymi zabiegami wykonywanymi przez psiego fryzjera.

Korzyści:

  • Zadbana skóra
  • Ulga dla schorowanych zwierzaczków
  • Prawidłowa higiena czworonoga
  • Szczęśliwy pupil

Przy jednoczesnym zastosowaniu hydromasażu oraz ozonoterapii pupil będzie miał okazję poprawić stan swojej skóry. Ozonoterapia jest specjalnym zabiegiem pozwalającym na usunięcie toksycznych związków. Pomoże zatem m. in. na chorzenia związane z grzybicą skóry, gojeniem się trudnych ran oraz ożywi i dotleni skórę zwierzaka.

Zwierzęta zasadniczo nie potrzebują kąpieli, a wręcz jest ona niewskazana. Należy je kąpać tak rzadko, jak tylko się da. Kąpiel, szczególnie przeprowadzana w warunkach domowych przez niedoświadczoną osobę może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Na początek należy wspomnieć o niszczeniu naturalnej otłuszczenia sierści i dostarczaniu niepotrzebnej wilgoci. Zamoczenie uszu często kończy się bolesną grzybicą, a kąpiele zimą mogą nawet doprowadzić do zapalenia płuc. 

Nie wspominając o tym, że nieprzyjemna kąpiel, zbyt zimna lub zbyt ciepła woda czy piekący szampon zrazi Twojego zwierzaka do kąpieli na resztę jego życia. 

 

Temat wanny SPA dla zwierząt został przez nas także omówiony na podstronie poświęconej ozonoterapii. <--Zapraszamy do lektury 🙂